„Kolędy anielskim piórem pisane”
W dniu 24.01.2026 r. odbył się XXVI Koncert Kolęd pt.: „Kolędy anielskim piórem pisane” na scenie Osiedlowego Domu Kultury „Tysiąclecia” RSM w Rzeszowie. Zaprezentowały się dzieci i młodzież – Artyści Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem dr Anny Czenczek, w tym najmłodsi debiutanci, dla których był to często pierwszy występ przed tak liczną publicznością.
Sala była wypełniona po brzegi, a ciepłe przyjęcie i ogromne wzruszenie publiczności stworzyły wyjątkową, świąteczną atmosferę. Kolędy i utwory świąteczne zabrzmiały w pięknych, autorskich aranżacjach, niosąc radość, refleksję i bożonarodzeniowe przesłanie.
Nad sprawną organizacją wydarzenia, szatnią oraz kierowaniem publicznością czuwali strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2021 im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego w składzie: sierż. ZS Hubert Biały, druż. ZS Anna Gajdek, druż. ZS Barbara Zagrodnik, st. strzel. ZS Karolina Piróg i strz. ZS Bartosz Sierżęga. – serdecznie dziękujemy za pomoc, obecność i zaangażowanie.
Przygotowanie artystów:
Pomysł, scenariusz, reżyseria, opieka artystyczna, opracowanie i przygotowanie wokalne – dr Anna Czenczek.
Ruch sceniczny – Klaudia Czenczek, Agnieszka Pikus.
Praca z akompaniatorem – Bartosz Popiel.
Dziękujemy publiczności za tak liczne przybycie i cudowną atmosferę !!!