7 krok z 7 Kroków ze Strzelcem do wolności od uzależnień
2018-11-25 18:15:06

Biegi na orientację w lasach Nadleśnictwa Świerczów k.Kolbuszowej

W dniu 24.11.2018 r. został przeprowadzony jednodniowy „Bieg po zdrowie” - zdobywanie sprawności i umiejętności w orientowaniu się w lesie. Wystartowało 10 drużyn Związku Strzeleckiego "Strzelec" Józefa Piłsudskiego z Podkarpacia.


W biegach na orientację w lasach nadleśnictwa Świerczów wzieli udział Strzelcy z Rzeszowa   (I kompania, IV kompania JS 2021), z Pododdziału Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej, z Plutonu Ropczyce JS 2051 Sędziszów Młp., z Jednostki Strzeleckiej 2009 Przemyśl, z Jednostki Strzeleckiej 2025 Jarosław, z Pododdziału Strzeleckiego Sokołów Młp., Orlęta ZS ze Szkoły Podstawowej w Trzęsówce oraz z Jednostki Strzeleckiej 2093 w Mielcu. Zwyciężyła drużyna złożona ze Strzelców przy Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Drugie miejsce zajęła drużyna złożona ze Strzelców z plutonu Ropczyce JS 2051 Sędziszów Młp. Trzecie miejsce zajął zespół złożony ze młodzież strzeleckiej  z Jednostki Strzeleckiej 2025 w Jarosławiu.

 Podczas zawodów zrealizowano Krok 7 programu „7 kroków” (Każdy z nas ma jedno życie. Można z niego zrobić dobry użytek. Zdrowe życie to dobre traktowanie siebie i dobre kontakty z innymi ludźmi. Jak być przyjacielem dla samego siebie? Jakie umiejętności są potrzebne do współżycia z ludźmi). Przeprowadził  Piotr Panek, który na końcu podsumował  zajęcia i wręczył nagrody.

Przedsięwzięcie dofinansowane przez Województwo Podkarpackie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Galeria zdjęć