Pomóżmy!
2021-01-06 21:35:32

Charytatywny Koncert Kolęd pt.: "Otwórzmy serca kolędą"

W dniu 6 stycznia 2021 r. w uroczystość Trzech Króli odbył się Charytatywny Koncert Kolęd pt."Otwórzmy serca kolędą" w kościele p.w. Św. Józefa w Rzeszowie, podczas którego odbyła się zbiórka na leczenie Pani chor. ZS KATARZYNY STOCERZ z Jednostki Strzeleckiej 2021 im. płk. L. Lisa-Kuli w Rzeszowie Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego.


Link do zbiórki na leczenie Pani chor. ZS Katarzyny Stocerz.
https://zrzutka.pl/mgsgx5
Niebawem ukaże się nagranie całego koncertu. Bóg zapłać za wsparcie zbiórki i udział w koncercie.

           Prosimy o pomoc w uzbieraniu środków na comiesięczną dawką leku Niwolumab podawanego w ramach immunoterapii. Pomaga on Pani Katarzynie Stocerz w walce ze złośliwym czerniakiem naczyniówki gałki ocznej, przerzutem do wątroby. Niestety w naszym kraju, przy tej odmianie czerniaka, nie jest to lek refundowany pomimo, że przyjęte przez Panią Katarzynę 3 dawki leku pokazały jego skuteczność.

„Nazywam się Kaśka i mam 43 lata. Jestem córką, siostrą, położną, społecznikiem, chorążym w rzeszowskim Związku Strzeleckim, ale przede wszystkim jestem kochającą żoną i Mamą trzech synów Antoniego, Jana i Ignacego. Kocham ich nad życie i bardzo chciałabym jak najdłużej być z nimi, patrzeć jak wchodzą w poszczególne etapy życia, jak dorastają. Staram się z całego serca dać im jak największą ilość dobroci, szczęścia, matczynej miłości, jakby na zapas. Pomimo, że boli, że czasami ciężko wstać łóżka, staram się być aktywna zawodowo, godnie pracować z młodzieżą, stawiać czoło codziennym przeciwnościom losu. Staram się żyć normalnie.”

Kilka zdjęć pochodzą ze strony internetowej Parafii Św. Józefa w Rzeszowie

Galeria zdjęć