2023-01-26 20:17:50

Podaruj 1,5 % podatku Orlętom i Strzelcom !

Towarzystwo Przyjaciół Związku Strzeleckiego „Strzelec” w Rzeszowie zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku naszym Orlętom i Strzelcom, wpisując w zeznaniu podatkowym PIT nasz numer KRS: 0000283993.


Celem Towarzystwa jest pomoc w prowadzeniu całorocznej pracy wychowawczej i szkoleniowej dzieci, młodzieży skupionej w Związku Strzeleckim „Strzelec” Józefa Piłsudskiego, który jest patriotycznym stowarzyszeniem młodzieży polskiej - kontynuatorem „Strzelca” istniejącego w okresie międzywojennym. Zadaniem „Strzelca” jest rozbudzanie i hartowanie wśród młodzieży ducha patriotycznego, karności, dzielności moralnej i fizycznej oraz szerzenie wiedzy wojskowej.

Zadania te realizowane są poprzez czynny udział w obchodach rocznic narodowych, organizację obozów, rajdów, szkolenia wojskowego oraz prowadzenie świetlic środowiskowych.
Pieniądze otrzymane z wpłat jednego procentu podatku będą przeznaczone  na zajęcia wychowawcze, edukacyjne, zakup sprzętu, zawody sportowe i wojskowe oraz wyjazdy związane z dziedzictwem narodowym dla dzieci i młodzieży skupionej w Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego

Galeria zdjęć