WYSIWYG Web Builder
Jednostka strzelecka 2021 Rzeszów
Wycieczka Orląt ZS  Do Warszawy 18 – 19 listopada 2017
Copyright Jerzy Gajewski 2017 dla ,,JS 2021" Rzeszów   
PATRONAT NAD JS 2021 SPRAWUJE DOWÓDCA 1 BAT. STRZELCÓW PODHALAŃSKICH W RZESZOWIE PPŁK RAFAŁ IWANEK
j.gajewski621@gmail.com
Marszałek
J
ózef Piłsudski
Nasze Pismo
"STRZELEC"
Płk. Lis Kula
[<<---Zobacz drugą galerię zdjęć]
W dniach 18-19 listopada 2017 r. Orlęta Związku Strzeleckiego „Strzelec” JP, wzięły udział w wycieczce do Warszawy. Pod opieką instruktorów insp. Henryka Klimka, insp. Barbary Gajewskiej, chor. Artura Szarego, druż s. Małgorzaty Jarosz oraz Agaty Czach.

Pierwszego dnia zwiedzanie rozpoczęło się od ciepłego posiłku w Mleczarni Jerozolimskiej. Następnie  pojechaliśmy metrem oraz tramwajem  do ZOO.  Wieczorem zwiedzaliśmy centrum Warszawy oraz szczególne miejsce dla orląt i strzelców Grób Nieznanego Żołnierza na Placu J. Piłsudskiego.

Nocleg był w Gimnazjum nr 2 w Ząbkach, dzięki wsparciu i pomocy dowódcy sierż. Mirosława Sobeckiego i strzelców  Jednostki Strzeleckiej 1533 z Ząbek. W niedzielny poranek orlęta i strzelcy uczestniczyli w Mszy Świętej w kościele parafialnym. Następnie udaliśmy się na zajęcia do FabLab powered by Orange, pracowni wyposażonej w zaawansowane technologie. Dzięki wsparciu trenerów, orlęta i strzelcy nauczyli jak twórczo z tych technologii korzystać. Aby stworzyć rozmaite przedmioty niezależnie od umiejętności i doświadczenia. Zwiedziliśmy także zabytki Starego Miasta oraz miejsca związane z Powstaniem Warszawskim.
[<<---Zobacz pierwszą galerię zdjęć]
[<<---Zobacz trzecią galerię zdjęć]