WYSIWYG Web Builder
Jednostka strzelecka 2021 Rzeszów
Strzelcy z IV kompanii zabezpieczali  Wyścig Kolarski  "PRZEŁOMY WISŁOKA"
Copyright Jerzy Gajewski 2017 dla ,,JS 2021" Rzeszów   
PATRONAT NAD JS 2021 SPRAWUJE DOWÓDCA 1 BAT. STRZELCÓW PODHALAŃSKICH W RZESZOWIE PPŁK RAFAŁ IWANEK
j.gajewski621@gmail.com
Marszałek
J
ózef Piłsudski
Nasze Pismo
"STRZELEC"
Płk. Lis Kula
W dniach 28-30 lipca 2017 na zaproszenie Prezesa Beskidzkiego Towarzystwa Turystycznego  "Przełom Wisłoka" strzelcy z IV kompanii pomagali przy organizacji
i zabezpieczeniu wyścigu kolarskiego „ Przełomy Wisłoka”.

Zadaniem strzelców w trakcie trwania wyścigu było rozłożenie miasteczka rowerowego w punkcie startu oraz mety, zabezpieczenie trasy przejazdu wyścigu na poszczególnych odcinkach, regulacja ruchu na parkingach oraz praca przy stanowiskach bufetowych dla kolarzy oraz w biurze wyścigu. Trasa wyścigu liczyła ponad 100 km. Początek wyścigu -Gminny Ośrodek Kultury w Besku, następnie  Rymanów, Jaśliska, Komańcza, Bukowsko, Zarszyn i ponownie Rymanów - meta w Puławach Górnych przy ośrodku Kiczera- Ski.

Impreza odbyła się w ramach cyklu „Dobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton”. Organizatorem i gospodarzem imprezy było Beskidzkie Towarzystwo Turystyczne "Przełom Wisłoka" .Wyścig miał za zadanie promować region. Trasa wiodła przez najpiękniejsze zakątki Beskidu Niskiego. W wyścigu brali udział kolarze nie tylko  amatorzy z całej Polski.

Cieszymy się z zaproszenia, to dla nas kolejne nowe doświadczenie - mówi sierż. ZS Mateusz Dziepak. Dziękujemy za zaproszenie i doskonałą współpracę.

                                                         Ze strzeleckim pozdrowieniem dowódca IV kompanii
                                                                                                mł. insp. ZS B.Gajewska